Ефективний спосіб вивести міль з дому за допомогою копійчаного засобу

20.06.2024   13:40    21

Буває так, що у продуктах заводиться міль. І хоча вона не кусає людину і не є переносником інфекцій, все ж таки явище неприємне. «Телеграф» вже розповідав, як боротися з комарами, а сьогодні ділиться ефективним способом, як вивести міль.

Виявилося, є простий та недорогий аптечний засіб, який допоможе боротися з міллю на кухні, пише uaportal.com. Однак, є важливе правило перед тим, як його застосувати.

Останні новини:  Що можна відчистити піною для гоління: 3 поради досвідчених господинь

Як вивести міль з дому

Міль може завестися у сипучих припасах на кухні — у крупах, макаронах, спеціях, какао чи сухофруктах. Дуже важливо знайти гніздо молі, головне джерело її розповсюдження. Якщо помітили, що міль завелася у продуктах, треба негайно викинути їх. А продукти, які ще не заражені метеликами молі, варто покласти в морозилку, щоб знищити непомітні личинки та яйця молі.

Останні новини:  Трихологи назвали головні причини, чому швидко змивається фарба для волосся

Для боротьби з міллю використовуються копійчаний аптечний засіб камфорний спирт. Цією рідиною потрібно змочити серветки і розкласти їх у місцях можливого проживання молі. Шкідник не переносить цього запаху, тому дуже швидко зникне з вашого будинку. За допомогою такого простого та ефективного засобу ви позбавитеся молі та збережете свої продукти.

Останні новини:  8 найбрудніших предметів та місць у будинку, про які ви забуваєте під час прибирання