Депутат держдуми образив Путіна й закликав до миру з Україною

23.06.2024   23:00    13

У російському політичному середовищі з’явилися нові ознаки розколу щодо подальшої стратегії війни проти України. Олег Матвєйчев, депутат держдуми РФ від партії “Єдина Росія”, публічно визнав, що Росія не має достатніх сил для захоплення Харкова, Запоріжжя та інших територій України.

Цим він фактично пішов проти Путіна, інформує журналіст Денис Казанський.

Останні новини:  Путін не зацікавлений у чесних мирних переговорах по Україні - ISW

Матвєйчев заявив, що спроби захопити ці міста призведуть до значних втрат для російської армії. Він закликав до підписання перемир’я з Україною, що фактично суперечить позиції російського диктатора Володимира Путіна, який нещодавно заявив про намір продовжувати війну до повного захоплення Донецької, Херсонської та Запорізької областей.

Останні новини:  У двох областях Росії зійшли з рейок потяги

Депутат пішов ще далі і запропонував взагалі відмовитися від ідеї силового захоплення України. Натомість він висловив думку, що Росія повинна просто чекати, поки Україна “розвалиться сама” і дістанеться їй без боротьби.

Більше того, Матвєйчев фактично назвав прихильників продовження активних бойових дій “шкідниками і ворогами Росії”, що фактично є непрямою критикою політики Путіна.

Останні новини:  Росія планує обмежити виїзд за кордон чоловікам під час нової хвилі мобілізації


expert.in.ua