Dacia анонсувала дві абсолютно нові моделі

25.06.2024   17:08    9
Румунський виробник Dacia планує досягти одного мільйона продажів до 2030 року, третина з яких має бути в сегменті С.

Продажі Dacia продовжують зростати. Бюджетний бренд Renault Group наразі добре розвивається в сегменті B. У майбутньому компанія планує вийти на більший сегмент С завдяки продуманій стратегії.  

Після Bigster, який з’явиться у 2025 році, «ще два автомобілі вже готуються, що дозволить Dacia подвоїти охоплення свого прибутку», — йдеться в офіційній заяві. 

Dacia Spring 2024 року

У результаті Dacia очікує досягти мільйона продажів у 2030 році, третина з яких припаде на сегмент C.

Останні новини:  Що являє собою найкумедніший витвір польського автопрому (ВІДЕО)

Сегмент C – це компактний клас, де панує VW Golf та компанія, але Dacia, схоже, залишається вірною платформі сегмента B й залишиться на CMF-B. 

Питання ціни 

Dacia Spring 2024 року

На даний момент немає додаткової інформації про розвиток асортименту, але одне можна сказати напевно: доступні ціни залишаються пріоритетом Dacia, навіть коли йдеться про електрокари. За словами виробника, повторне використання стандартної платформи є ключем до ефективності «при зниженні початкових і змінних витрат». 
З цієї причини Dacia ще більше скоротить витрати та отримає вигоду від подвоєння обсягу глобальної стандартної платформи CMF-B для всіх брендів до 2 мільйонів одиниць до 2030 року. У той же час Dacia зберігатиме витрати на дослідження та розробки нижче середнього рівня Renault Group. 

Останні новини:  В Україні збудували потужний зерновоз на шасі Renault Trucks

Більше лояльних клієнтів 

Dacia Spring 2024 року

У середині 2024 року Dacia може підтвердити своє місце на європейському подіумі продажів четвертий рік поспіль. Dacia очікує, що продажі подвояться між 2022 і 2030 роками. Все це станеться завдяки обсягу, асортименту та цінам, тоді як постійні витрати лише трохи зростуть за той самий період. 

Вважається, що Dacia є явно завойовницьким брендом для Renault Group, оскільки 76% клієнтів приходять від інших брендів. Проте більше половини (68%) клієнтів, які вже купили Dacia, обирають новий автомобіль тієї ж марки. 

Останні новини:  BMW X5 нового покоління все ж позбудеться знайомої зовнішності: кросовер повністю перероблять

Dacia Spring 2024 року

Цікаві й поточні цифри на ринку Німеччини: у травні 2024 року Dacia займала 2,5 відсотка ринку, Renault – лише 1,6 відсотка. А новий Duster тільки виходить на ринок. 


motorcar.com.ua