Чому волосся краще сушити за допомогою фена, а не природним шляхом

13.06.2024   17:40    12

Кожна жінка мріє про здорове, блискуче і доглянуте волосся. Однак для досягнення цього результату простого миття голови недостатньо. Дуже важливо також правильно сушити волосся.

Вважається, що відмова від використання фена робить волосся кращим, але це не так. У багатьох виникає проблема — швидко жирніє коріння. Після миття волосся не стає свіжим, якщо ви даєте йому просто висохнути природним шляхом. Деякі переконані, що сушити мокре волосся феном шкідливо, оскільки це його пошкоджує. Але насправді фен — важливий інструмент при сушінні волосся.

Останні новини:  Правила догляду за нігтями: яких шкідливих звичок варто уникати

Проблема полягає в тому, що при природному висушуванні шкірне сало залишається налиплим до волосся, роблячи його жирним. Через це потрібно частіше миття. Також відмова від використання фена робить волосся більш ламким. Але, щоб не нашкодити волоссю під час використання фена, потрібно правильно сушити його. Перш за все, перед використанням термо-інструменту варто використовувати спеціальний засіб для захисту волосся від тепла.

Не варто направляти гаряче повітря занадто близько до волосся, щоб уникнути його перегріву та пошкоджень. Це також негативно впливає на шкіру голови. Якщо ви хочете уникнути надмірного пересушування волосся феном, ви можете сушити тільки коріння волосся феном, а решті дати висохнути природним шляхом.

Останні новини:  Топ-5 засобів, які допоможуть швидко привести себе до ладу