BMW можуть оштрафувати на 5 млн через дефектну деталь: що відомо

25.06.2024   12:41    22

BMW стикнувся з колективним позовом на 5 мільйонів доларів через проблемну антену. Власники BMW у Каліфорнії стверджують, що через несправні ущільнення вода потрапляє в антени, пошкоджуючи важливі електричні системи. Як повідомляє Car Complaints, позивач Тім Крафт заявляє, що BMW знала про дефект антени «акулячого плавника», але приховала його, змушуючи власників витрачати значні кошти на ремонт.

Останні новини:  В Україні попит на вживані авто з США збільшився вдвічі

Тім Крафт придбав BMW X5 2019 року і незабаром після покупки виявив, що не працюють система екстреного виклику, GPS-навігація, hands-free та система безключового доступу. Автомобіль також став важко заводитися, і проблеми з часом погіршувалися. У сервісі виявили, що вода проникла в блок електроніки через антену на даху, і ремонт коштував 2500 доларів.

Останні новини:  Honda анонсувала новий позашляховик Passport

Крафт заплатив лише 92 долари за заміну антени, але вирішив подати позов проти BMW. З’ясувалося, що багато інших власників зіткнулися з подібними проблемами: вода, що проникає через антену, викликає корозію деталей і пошкоджує електрику. BMW, за словами позивачів, знала про дефект, але не вжила жодних заходів.

Ця проблема виявлена на моделях BMW 3, 5 та 7 серій, а також на майже всіх кросоверах від X1 до X7.

Останні новини:  Компанія Honda може випустити електричну версію колись популярного кросовера Element


mmr.net.ua