5 правил, які допоможуть врятувати кімнатні рослини в спеку

20.06.2024   09:00    6

Коли за вікном температура повітря спритно перемахнула за 30 градусів за Цельсієм, то такому повороту подій не радіють і люди, і рослини. Впевнено почуваються лише кактуси та інші «вихованці» на підвіконні, для яких подібні температури здаються дрібницею.

Але більшість декоративних рослин віддає перевагу температурі, яка знаходиться в межах 20-25 °C. Є п’ять правил, які допоможуть кімнатним квітам пережити спекотне літо.

Останні новини:  Як зробити рушники м'якими

Дозований полив

Літо, спека та багато сонячного світла – не привід для того, щоб заливати рослини водою. Поливають квітки тільки після того, як ґрунт підсохне, але не перетвориться на пил. Якщо перестаратися з вологою, може згнити корінь.

Вечірній полив

Зволожувати ґрунт кімнатних рослин краще увечері. Після дня під палючими променями квіти будуть радіти прохолоді, а особливо злегка теплій воді. Занадто холодна рідина може стати стресом для рослин.

Останні новини:  Якою кашею краще годувати собаку в домашніх умовах

Теплий душ

Після дощу трава та інші рослини пускаються у помітний зріст, виганяють нові пагони та квіти. В домашніх умовах такі умови можна забезпечити за допомогою душової лійки. Поливати рослини теплим душем слід раз на тиждень.

Колір горщиків

Чорні кашпо нагріваються сильніше, тому краще вирощувати квітки у білих, сірих чи будь-якого іншого кольору горошках.

Останні новини:  Незвичайні застосування дитячої присипки в б’юті-рутині

Регулярне підживлення

Влітку рослини знаходяться на піку цвітіння та росту, тому їм необхідне додаткове харчування. Тому в цей період під рукою завжди потрібно тримати засоби, які зарекомендували себе найкраще.