5 правил антивікового догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах

20.06.2024   11:00    13

З віком обличчя жінки все більше потребує пильної уваги. З появою перших зморшок багато хто одразу біжить до косметолога, сподіваючись позбутися відмітин за допомогою ін’єкцій. Не поспішайте, ситуацію можна виправити і вдома.

Правильне очищення шкіри

Це основа якісного догляду. Правильний підбір засобу допоможе позбавити обличчя частинок макіяжу і бруду, що накопичився за день. Використовуйте для цього пінки, гелі та муси з корисними амінокислотами й добавками, необхідними саме вашому типу епідермісу.

Останні новини:  Як зберегти стосунки на відстані

Маски

Двічі на тиждень приділяйте зайві 15 хвилин зволожувальним і живильним варіантам. Шукайте в їхньому складі омолоджувальні інгредієнти (женьшень, гранат, морква тощо). Використовуйте тканинні з гіалоурановою кислотою і вітамінами С.

Сироватки

Вони додадуть здорового сяйва і наситять шкіру необхідними елементами, усунуть лущення і допоможуть позбутися чорних цяток. Крім цього вони якісно справляються з розгладженням зморшок.

Креми

Останні новини:  7 справ з прибирання, на які треба всього 15 хвилин

Ідеальний варіант — косметичний засіб із частинками золота, пептидами і муцином равлика. Вони справляються з ознаками старіння і живлять шкіру.

Тонік

Ним можна протерти обличчя в тому разі, якщо ви різко відчули сухість і стягнутість. Він швидко усуне дискомфорт і подарує свіжість на весь день.

Головне — дотримуватися часу нанесення і регулярності. Приділяйте собі на догляд по 15-20 хвилин зранку і тоді перші ознаки старіння довго вас не потривожать! Правильно харчуйтеся і любіть себе.

Останні новини:  Як утилізувати одноразовий пластиковий посуд