3 ознаки, що вам пора змінити нейл-майстра

25.06.2024   17:40    8

Напевно, кожна дівчина прагне знайти свого майстра, в якому можна бути впевненою. Завжди спокійно, коли знаєш, що лак не злізе вже через пару днів і в цілому робота виглядатиме красиво. Однак бувають випадки, коли з майстром варто попрощатися, і справа не завжди в поганому опилі або високій ціні.

Кількість відтінків не змінюється з часом

Будь-який сучасний майстер, який дійсно зацікавлений у своїй роботі, буде постійно вчитися і стежити за тим, щоб палітра відтінків в салоні постійно поповнювалася або на крайній випадок з’являлося хоча б кілька нових відтінків, які можна запропонувати клієнту. Також грамотний майстер стежить, щоб будь-який відтінок з палітри був в наявності — коли ви вже вкотре стикаєтеся з відсутністю вподобаного відтінку, слід замислитися, чому ви повинні віддавати гроші за компромісний колір, який не приводить вас у захват. Все ж манікюр являє собою не тільки гігієнічну б’юті-процедуру, але також є відмінним способом підняти настрій. Не варто позбавляти себе навіть такого маленького задоволення.

Останні новини:  6 варіантів зберігання продуктів у спеку

Майстер вас критикує

Буває і так, що майстра не влаштовує ваш вибір. Багато клієнтів помилково вважають, що майстер «професіонал, якому видніше». В реальності ж це звичайна пасивна агресія, не дайте себе обдурити. Ви — клієнт, який замовляє певну послугу, якщо ви не просите поради майстра, він не має права нав’язувати вам свою думку і тим більше відмовлятися виконувати ваше прохання щодо дизайну.

Останні новини:  3 ефективні способи почистити диван від плям

Майстер травмує нігті при знятті

Нехай сьогодні найпопулярнішим способом зняття є апаратний метод, в деяких салонах і у приватних майстрів все ще практикується зняття гель-лаку рідким засобом. Нерідко майстри використовують простий ацетон або ж рідину для зняття звичайного лаку, що просто неприпустимо, якщо вам необхідно зняти гель. Мало того, що такий спосіб не приносить особливого ефекту у випадку з гелем, агресивна рідина вкрай негативно впливає на шкіру і сам ніготь, якщо тримати ацетонові примочки занадто довго. Але не розслабляйтеся і під час роботи майстра з фрезою — якщо ви бачите, що майстер з разу в раз спилює покриття до самого нігтя, тим самим стоншуючи його, підберіть іншого майстра якомога швидше.

Останні новини:  Найпростіший спосіб зробити тверді духи з улюбленого парфуму в домашніх умовах