10 простих способів поліпшити метаболізм і спалювати в два рази більше калорій

24.06.2024   01:00    10

Ось поради від трьох фахівців зі здорового харчування, які допоможуть вам у цьому.

Дотримуючись їхніх порад, ви зможете швидко скинути вагу.

1. Ніяких дієт!

Д-р Мерилін Гленвіл з блогу marilynglenville.com, присвяченого природним замінникам цукру, радить: “ніяких дієт! Організм сприймає їх як екстрену ситуацію і починає робити запаси”.

2. Їсти часто і потроху

Слідкуйте за рівнем цукру в крові і їжте не рідше, ніж кожні три години: сніданок, обід, вечеря і легкі перекушування між ними. Не включайте в раціон вуглеводи після шостої вечора. Рівень цукру в крові залишатиметься достатнім, щоб організм не вимагав негайно що-небудь з’їсти.

Останні новини:  Кінологи розповіли, як відучити собаку гавкати ночами

3. Обов’язково снідайте

Без сніданку ваш організм негайно впадає в режим надзвичайної ситуації і починає відкладати їжу в жирові запаси.

4. По можливості виключіть саха і очищені вуглеводи

Намагайтеся уникати їжі, яка швидко підвищує рівень цукру в крові. Це викликає посилення вироблення інсуліну підшлунковою залозою. Саме інсулін відповідає за утворення жирових запасів. Тому чим стабільніше рівень цукру в крові, тим швидше йде вага. Переходьте на злаки і намагайтеся обмежувати кофеїн і алкоголь.

5. Білок в кожному прийомі їжі

Білок уповільнює перетравлення їжі в шлунку. Вживаючи білок (рослинний або тваринний) з вуглеводами, ви перетворюєте їх з швидких в повільні, що сприяє втраті ваги.

Останні новини:  Чи працює крем від целюліту, чи це маркетинговий обман

6. Достатньо жирів

Під час тривалої безжирової дієти ви отримуєте менше насичених жирів. Але більшість сучасних людей отримує занадто мало корисних жирів-жирних кислот, які містяться в рибі, горіхах і злаках. Жирні кислоти допомагають прискорити метаболізм.

7. Важливі поживні речовини

Для перетворення глюкози в енергію, а не жир, необхідні хімічні реакції. У них беруть участь певні вітаміни і мінеральні речовини. Найважливіші: хром, магній, цинк, вітаміни групи в, коензим Q10, альфа-ліпоєва кислота, екстракт зеленого чаю і амінокислоти.

Останні новини:  Сім простих порад, щоб навчитися правильно планувати свій день, щоб все встигати

8. Займайтеся спортом

Шона Вілкінсон, фахівець зі здорового харчування з сайту SuperfoodUK.com, говорить про те, що заняття спортом підстьобують метаболізм. Організм вимагає “палива” у вигляді калорій, навіть коли ви сидите і нічого не робите. Чим більше у вас м’язів, тим більше калорій організм використовує на благо, а не для відкладання жирових запасів. Ось тому чоловіки худнуть швидше, ніж жінки — у них зазвичай більше м’язова маса.

9. Їжте лосося

10. Кокосова олія допомагає перетворити калорії в енергію

Джерело lady.kyiv.ua