Задіє технології “Формули 1”: Honda планує максимально полегшити свої електромобілі

19.05.2024   21:41    282

Японський автовиробник окреслив свою стратегію щодо електромобілів під час конференції, пообіцявши випустити сім моделей до кінця десятиліття. Розроблені з нуля, нові авто є частиною модельного ряду серії 0 і відрізнятимуться розмірами та запасом ходу.

 

Незважаючи на те, що оголошення автовиробників щодо майбутніх електромобілів робляться щотижня, є дещо цікаве, що привернуло нашу увагу. Honda планує використати свій досвід “Формули-1”, щоб зробити наступне покоління електромобілів якомога легшими. Мета полягає в тому, щоб полегшити нові машини приблизно на 100 кг порівняно з першими електромобілями компанії.

Останні новини:  Skoda взяла на роботу колишнього дизайнера китайської Nio

Економія ваги можлива, за словами представників компанії, за рахунок легших силових елементів кузова та нещодавно розроблених тонших корпусів електродвигунів із використанням ноу-хау “Формули 1”. Інженери встановлять двигуни та батареї низько в центрі електромобіля, таким чином опустивши його центр ваги, щоб покращити керованість. Усі моделі нової серії 0 матимуть запас ходу понад 520 км.

Останні новини:  На другому місці у світі: стало відомо, яка країна випускає найбільше електромобілів у Європі

Вихід перших автомобілів серії 0 запланований на другу половину десятиліття. Північна Америка отримає перші машини в 2026 році, після цього Honda представить нові електромобілі на інших світових ринках. У 2026 році буде випущено седан, кросовер середнього розміру та позашляховик, а у 2027 році з’явиться більший трирядний кросовер. При цьому анонсовано, що Honda продовжить працювати над гібридами.autogeek.com.ua

Останні новини:  Стало відомо, які версії отримає новий Opel Combo Cargo в Україні