Вчені повідомили про важливий симптом раку кишечника

15.05.2024   16:00    2462

При регулярному відчутті занепаду сил без певних пояснень варто звертатися за допомогою до фахівця, тому що це є поширеною ознакою раку кишечника. 

Рак кишечника здатний впливати на рівень енергії, тому його скорочення є своєрідним попередженням про небезпеку для здоров’я.

Також фахівці заявили, що симптоми даного виду онкології включають в себе біль в животі, втрату ваги і незрозуміла кровотеча з анального отвору. Вчені порадили не ігнорувати виниклу втому і звертатися за консультацією до лікаря.

Останні новини:  Лікар описала зміни, що відбуваються в організмі при відмові від цукру

Вони відзначають, що відчуття втоми дуже поширене і не спровоковано, як правило, чимось серйозним, багато даний симптом онкології пропускають. При цьому якщо людина втомлюється, але не займається важкою фізичною роботою, досить спить, то слід проявити настороженість, так як триваючий тривалий період часу виснаження не є нормальним.

Рак кишечника призводить до дефіциту заліза в організмі, через це виникає анемія, на що, в свою чергу, впливає зниження чисельності еритроцитів. Це сприяє почуттю втоми і втрати тонусу.