Toyota погіршила свій рейтинг через кліматичне лобіювання

20.05.2024   00:12    254
Японська марка Toyota отримала низьку оцінку за недостатню підтримку екологічних ініціатив у всьому світі.

Японські автовиробники є одними з найбільш рішучих противників кліматичної політики урядів, а Toyota знову була визнана автомобільною компанією, яка найбільше бореться проти законів, котрі вводять обмеження на викиди парникових газів і обов’язкові електромобілі. 

Бренди з найнижчими балами в новому дослідженні кліматичної політики InfluenceMaps – Suzuki, Mazda та Toyota, які, як повідомляється, виступали за послаблення кліматичної політики в Австралії, Індії та США, а також пропагували слабкіші кліматичні правила, які не узгоджуються з науково обґрунтованими нормами. 

Toyota проти електромобілів

Toyota Land Cruiser 70 2024 року

Toyota відкрито виступає проти політики, яка підтримує повністю електричні транспортні засоби як єдиний шлях до здорового навколишнього середовища, стверджуючи, що продаж доступних акумуляторних матеріалів робить гібриди кращим вибором. У результаті автовиробник спонсорував політиків, які в минулому скептично ставилися до зміни клімату, що розлютило деяких інвесторів. 

Останні новини:  Bugatti показала суперкар Tourbillon за 3,6 млн євро

«У той час як продажі електромобілів у всьому світі продовжують зростати, негативна пропаганда з боку відсталих автовиробників, особливо в Японії, щодо захисту своїх інвестицій у забруднюючі технології двигунів внутрішнього згоряння залишається однією з найбільших перешкод для науково обґрунтованої кліматичної політики», — сказав Бен Юр’єв, директор InfluenceMap. 

Японський автовиробник отримав оцінку D за рейтингом залученості до кліматичної політики, але він не один. InfluenceMap виявив, що багато автовиробників відмивають свій імідж, лобіюючи через галузеві групи, такі як Альянс автомобільних інновацій у США та Федеральна палата автомобільної промисловості в Австралії, яким вдалося послабити нещодавно оголошену кліматичну політику у відповідних країнах. 
Як наслідок, жоден автовиробник не отримав більше B за InfluenceMap, а якщо ігнорувати Tesla, жоден бренд не отримав кращих балів, ніж C. Тим часом, згідно з аналітичним центром, лише три з 15 проаналізованих компаній на шляху до виробництва достатньої кількості екологічних транспортних засобів, щоб уникнути кліматичної катастрофи: Tesla, Mercedes і BMW. 

Останні новини:  Ford показав найпотужніший пікап у світі

Згідно з даними InfluenceMap, щоб відповідати оновленому курсу Міжнародного енергетичного агентства на 1,5 градуса за Цельсієм і уникнути найгіршої шкоди від зміни клімату, до 2030 року 66 відсотків транспортних засобів повинні бути повністю електричними, працювати на водневих паливних елементах або бути гібридами. Виходячи з поточних тенденцій виробництва, до цієї дати лише 53 відсотки автомобілів у всьому світі будуть відповідати одній із цих категорій. 

Останні новини:  Фахівець пояснив, чому не варто відмовлятися від літнього прогріву двигуна

«Нестандартні плани автовиробників щодо використання електромобілів і негативні стратегії адвокації призводять до кліматичної кризи, — сказав Юр’єв. — Якщо вони та їхні галузеві асоціації негайно не змінять механізм реформування своєї політики щодо клімату, вони продовжуватимуть послаблювати та відкладати кліматичні правила в усьому світі, спрямовуючи світ на межу». 


motorcar.com.ua