Спеціаліст назвав найнебезпечніший спосіб спалювання жирів

19.05.2024   22:31    395

Використання велосипеда в умовах міста для спалювання жирових відкладень є вкрай небезпечною витівкою. Як стверджує досвідчений фітнес-тренер Лев Гончаров, під час тренувань, спрямованих на спалювання жиру, важливо дотримуватися одну обов’язкову умову, яка у випадку з велосипедом не виконується.

Для того, щоб під час кардіотренування ефективно спалювалися жири, необхідно підтримувати досить високий пульс. У кожної окремої людини даний показник індивідуальний, але в середньому складають 120-150 ударів в хвилину. Саме при такому пульсі відбувається ефективне спалювання жиру без шкоди для організму. При цьому, зазначає Гончаров, домогтися такого високого показника можна і в міських умовах, однак це буде небезпечним, як для самого велосипедиста, так і для оточуючих.

Останні новини:  Відмовтеся від цих двох продуктів і ви знизите ризик раку

“Проблема в даному випадку полягає в тому, що велосипедисти часто катаються на пішохідних доріжках і можуть просто збити когось із людей, а в разі їзди по проїжджій частині можуть самі потрапити під колеса автомобіля. Взагалі, катання в місті – дуже небезпечна затія, а тому їздити доводиться із зупинками і уповільненнями, що не дозволяє домогтися високого пульсу”, – зазначив експерт.

Тренер також додав, що велосипед дійсно може допомогти схуднути, проте значно простіше домагатися високих результатів звичайними біговими тренуваннями. Що ж стосується велоспорту, то для цього ідеальним вибором стануть парки з велодоріжками і заміські велодроми, де можна нарощувати темп їзди, не озираючись на пішоходів та інший транспорт.

Останні новини:  Названі причини та ознаки розвитку катаракти