Названий ранковий напій для очищення крові від зайвого холестерину

20.05.2024   17:00    293

Ранковим напоєм може бути не тільки кава, одним з кращих фахівці вважають чай мате – він корисний для очищення крові від зайвого цукру і холестерину.

Чай мате (по-іншому Падуб парагвайський) рекомендується фахівцями як один з найздоровіших ранкових напоїв, альтернатив кави, про це повідомляє видання Food News. Мате містить практично всі вітаміни, необхідні для нормальної життєдіяльності людського організму: А, В1, В2, ніацин (В3), В5, комплекс С і Е, а також корисні мінерали – кальцій, цинк, марганець, залізо, селен, калій, магній, фосфор.

Останні новини:  Дев’ять продуктів, якими щодня харчуються найбільш довгоживучі люди у світі

За словами експертів, у вигляді ранкового напою даний чай особливо хороший, оскільки дає відразу дуже великий заряд енергії – при цьому кров збагачується киснем і поживними речовинами, включаються захисні механізми організму. До того ж його пиття активізує розумову функцію: речовини мате, теобромін і теофілін, діють як стимулятори мозку. Людям, які страждають від хронічної втоми, стресу він буде вкрай корисний, констатують фахівці.

Останні новини:  Прості продукти для захисту від раку кишечника

Інша перевага напою – це його здатність підтримувати роботу серця, завдяки властивості впливати певним чином на рівні цукру, холестерину в крові.

“Мате сприяє очищенню крові від зайвого «поганого» холестерину, підвищує рівень «хорошого». Його споживання покращує кровообіг, захищає від серцевої недостатності, нерегулярного серцебиття і низького кров’яного тиску”, – повідомили дослідники.