Найпростіші способи розпалити мангал з першого разу

19.05.2024   20:20    444
Часто при спробах розпалити багаття для мангала виникають непередбачені труднощі.

Є одразу кілька простих і перевірених способів, як розпалити багаття для шашлику, пише glavred.

Як розпалити багаття для шашлику на дровах

Найпростіший спосіб — використовувати вугілля і паливо для розпалювання, яке продається в будь-якому супермаркеті. Деревне вугілля слід висипати в місце приготування шашлику (зазвичай це мангал) і зробити посередині невелике заглиблення. У нього покладіть спеціальне пальне — суху таблетку.

Підпаліть таблетку і дочекайтеся, коли все поглиблення буде у вогні, після цього поступово додавайте в полум’я вугілля. Після прогорання і набору температури вугілля готові до застосування.

Останні новини:  Перукар дала поради, як правильно мити голову, щоб волосся довго не бруднилося

Як розпалити багаття на мангалі

Якщо ви розпалюєте вогонь в спеціальному мангалі, можна використовувати як вугілля, так і дрова. При розпалюванні вугілля можна використовувати спеціальне паливо (рідке або в таблетках).

При цьому при розпалюванні дров вниз кладуть газетний папір або дрібний хмиз. Потім зверху розміщують тонкі гілочки, на які вже викладають великі дрова. Спочатку підпалюйте папір або хмиз, які загоряться навіть від одного сірника. Від них займуться дрібні гілки, які в свою чергу дадуть сильніший вогонь, який охопить і великі дрова.

Які бувають види багать

Звернемо увагу на те, що при розпалюванні дров можна використовувати різні варіанти і конфігурації. Зазвичай вогнище формують декількома видами:

Останні новини:  Прості способи розчесати заплутане волосся

Курінь (дрова впираються один в одного під нахилом — кутом, утворюючи своєрідний курінь);

Зірочка (кілька дров кладуть з різних сторін одним кінцем до вогню, поступово зрушуючи до центру в міру прогорання);

Колодязь (дрова кладуть попарно: паралельно один одному, викладаючи кожен наступний ряд — один на інший — перпендикулярно нижньому ряду).

Як легко і швидко розпалити багаття

Досвідчені любителі барбекю знають, що легко і швидко багаття можна розпалити, використовуючи звичайну порожню консервну банку. Поставте її в безпечному місці (подалі від дерев і заростей сухої трави) і обкласти гілками. Всередину консервної банки покладіть суху ганчірку або ганчірку, просочену жиром. Після чого підпаліть ганчірку, яка допоможе дровам розгорітися.

Останні новини:  Якщо дошкуляють комарі, посадіть на дачі ці рослини

Як розпалити багаття в будь-яку погоду

Якщо на вулиці сніг і навіть дощ і вам треба терміново розпалити багаття
для шашлику, є перевірений стовідсотковий спосіб. Для цього розкладені для багаття дрова (навіть мокрі) або вугілля полийте невеликою кількістю соняшникової олії. Потім зверху полийте рідиною для розпалу (якщо її немає під рукою можна використовувати невелику кількість бензину або розчинник). Рідина для розпалювання дасть моментальний вогонь, а масло забезпечить довготривале горіння і запалить навіть сиру деревину.