На Фестивалі швидкості Genesis анонсував три нових моделі

15.05.2024   21:00    373

Genesis повідомила про глобальні прем’єри на Фестивалі швидкості.

Бренд Genesis анонсував три прем’єри в рамках Фестивалі швидкості в Гудвуді в липні.

Бренд не став вдаватися в подробиці, але зазначив, що будуть глобальні, європейські та британські презентації. Очевидно, що компанія продемонструє щось абсолютно нове.

До Фестивалю швидкості в Гудвуді залишилося менше 2-х місяців, і він уже сповнений майбутніх дебютів. У Genesis буде три моделі, маючи на увазі глобальні, європейські та британські.

Останні новини:  Hyundai випустить електричну версію мінівена Staria

Концерн тримає подробиці в секреті. При цьому варто очікувати, що глобальний показ не буде таким цікавим, як здається. Замість того, щоб представити абсолютно нову модель або концепцію, Genesis уточнила, що «концепт зробить свій динамічний глобальний показ на підйомі на пагорб у Гудвуді».

Поки що невідомо, який саме, але за останні кілька місяців компанія представила цілу низку концепцій. Якби ми здогадалися, концепція Magma була б сильним кандидатом.
Компанія представила варіанти GV60 і G80, що знаменують собою «розширення марки у сфері високопродуктивних авто». До цього представники Genesis говорили про те, що бренд має намір показати версію Magma для «кожної серійної моделі в актуальній лінійці».

Genesis GV80

Інші дебюти все ще засекречені, але в концерні заявили, що один із них – «ексклюзивний автомобіль, який вперше покажуть у Британії. Третя новинка вперше представлять в Євросоюзі.

Останні новини:  В яких містах Європи туристам найдешевше взяти машину напрокат

Концерн перебуває в процесі оновлення лінійки своїх моделей, під час якого вони показали оновлені G70, GV70, GV80, G80 і абсолютно нове купе GV80. Якщо цього було недостатньо, бренд також працює над модернізацією GV60.


avtosota.com