Мережі здивував кіт із двома парами вух (ФОТО)

20.05.2024   02:00    276

Нещодавно в Мережі став відомий кіт на прізвисько Йода. Його унікальна особливість до того, що тварина мають відразу дві пари вух. Його господарі вважають, що це на щастя..

Цей незвичайний сірий кіт народився з дивовижною аномалією — у нього одразу чотири вуха. І якби не ця особливість, швидше за все, тварина була б безпритульною і їй не пощастило б із долею. Але завдяки «багатовухості» кота помітили дбайливі люди, які прийняли його під своє крило. Тепер чотиривухий кіт знаменитий і живе, як сир у маслі купається.

Останні новини:  Американка 35 років неправильно вимовляла своє ім'я

Декілька років тому біля одного бару жила кішка. Вона привела кошенят. Хазяїну шкода було їх позбуватися. Тому він запропонував своїм відвідувачам розібрати котяче потомство. Однак мало хто хотів брати на себе таке «тягар». Серед цих кошенят був і наш знаменитий кіт.

Серед відвідувачів бару були і подружня пара Тед та Валері. Вони якраз нещодавно втратили свого домашнього вихованця. Коли вони взяли до рук одного з кошенят, одразу помітили, що він якийсь дивний — з ним було щось не так. Придивившись, Валері зауважила, що у кошеня на голові одразу дві пари вух.

Останні новини:  Коала насмішила незвичайними звуками (Відео)

Валері сприйняла таку тварину як знак долі. Вона вважала, що він принесе їм щастя. Подружжя забрало кошеня.