Медики пояснили, чому небезпечно спати в шкарпетках

21.05.2024   16:31    915

Досить часто люди вважають за краще не знімати шкарпетки перед сном, і медики пояснили, чому це може бути небезпечно. Якщо спати в шкарпетках, може порушитися кровообіг в області щиколоток від здавлювання їх гумкою, що шкідливо для серцево-судинної системи.

Манера спати в шкарпетках небезпечна для здоров’я, їх гумки в області щиколоток можуть передавити судини і порушити циркуляцію крові, що підвищує ризик утворення згустків, тромбів – думку фахівців про це опублікував «cursorinfo». Крім того, в шкарпетках ноги гірше провітрюються, починають потіти і можуть постраждати від розмноження грибків.

Останні новини:  Лікарка назвала хвороби, про які говорить понижена температура тіла

Також медики пояснили, що під час сну тіло прагне до охолодження, оскільки організм природним чином уповільнює процеси функціонування внутрішніх систем. Деяке зниження температури необхідно, щоб нормально спати, і тіло виділяє своє тепло в тому числі через ноги. Сплячи в щільних шкарпетках, багато людей можуть відчувати перегрівання, через що починають страждати порушеннями сну. Розлади сну часто тягнуть за собою інші патології – проблеми настрою, ендокринні порушення, зайва вага.

Тим, хто все одно не готовий перестати спати без шкарпеток, медики радять віддавати перевагу виробам з натуральних матеріалів з м’якою гумкою, а також ретельно стежити за їх чистотою.

Останні новини:  Постійно холодні ноги можуть бути небезпечним для здоров’я