Медики перерахували переваги щоденної вживання часточки шоколаду

19.05.2024   20:31    742

Індійські медики перерахували переваги щоденного вживання часточки шоколаду. Одним з бонусів для здоров’я цих ласощів є поліпшення стану шкіри.

Лікарі уточнили, що мова йде саме про темний шоколад, в якому вміст какао становить не менше 40%. При цьому для отримання переваг для здоров’я досить вживання всього часточки ласощі в день. В результаті чого кондитерський виріб позитивним чином впливає на когнітивні функції. Наступна перевага – за рахунок вмісту в продукті антиоксиданту ресвератрола відбувається стимулювання регенерації на клітинному рівні, запобігання розвитку деяких видів раку. Серед інших бонусів: поліпшення роботи серцево-судинної системи, уповільнення процесу старіння організму, зниження рівня стресу.

Останні новини:  Топ продуктів з найвищім вмістом білка

Дослідження також показали, додали медики, що вживання темного шоколаду дуже корисно для шкіри, що здійснюється за рахунок наявності в складі біологічно активних сполук. Часточки ласощі досить, щоб мінімізувати симптоми депресії, для цієї мети слід вибрати кондитерський виріб з більш високою концентрацією какао.

Варто додати, надмірна любов до шоколаду при цьому може завдати шкоди здоров’ю, зводячи позитивний вплив нанівець. Також це загрожує збільшенням маси тіла.

Останні новини:  Стало відомо, які ласощі допомагають боротися з втомою


elegantwoman.kyiv.ua