Медики: Набряк певних частин тіла і втома можуть сигналізувати про розвиток діабету

15.05.2024   05:30    240

Набряк деяких частин тіла здатний попереджати про наявність діабету і його ускладнення. Ігнорувати такі прояви небезпечно.

Діабет виникає, коли рівень цукру в крові не регулюється за рахунок гормону інсуліну. Найчастіше обумовлено подібне високим рівнем внутрішнього вісцерального жиру, позбутися від нього можна лише за рахунок регулярних фізичних вправ.

Коли клітини стають інсулінорезистентними, тканини організму перестають отримувати енергію з цукру. Надлишок останнього пересувається по кровотоку, провокуючи внутрішні пошкодження. Глюкоза може міститися в фруктах, овочах, молочних продуктах і зернах. Багато доданого цукру також у фаст-фуді.

Останні новини:  Кардіолог дала пораду, як легко знизити рівень холестерину без ліків

Медики перерахували і часто ігноруються симптоми діабету. У людини з’являються прискорені позиви до сечовипускання, особливо в нічний час, а ще він постійно відчуває спрагу. Втома здається більш вираженою, ніж зазвичай, починається раптова втрата ваги, можливі свербіж в області геніталій або молочниця. Порізи і рани у хворих на діабет заживають довше, підвищується апетит, іноді має місце затуманеність зору.

Якщо не контролювати вміст цукру в крові, є загроза ще сильніше нашкодити організму, наприклад, спровокувати захворювання нирок. Видимим сигналом діабету виступають набряки частин тіла, особливо якщо це щиколотки, ступні і руки. Простий аналіз крові за призначенням лікаря дозволить оцінити рівень цукру в організмі. Своєчасно звернення до фахівця підвищує шанси на позитивний результат.

Останні новини:  Лікарі пояснили, чому холодні напої не можна пити через соломинку