Лікар назвав звичку, що веде до росту жиру на животі

13.05.2024   14:31    1847

Лікар Айтор Санчес (Іспанія) повідомив, що куріння є звичкою, що сприяє, крім іншого, росту вісцерального жиру в області живота.

На сторінках видання Lavanguardia лікар назвав маловідомий “побічний ефект” такої звички, як куріння сигарет. Спеціаліст заявив, що пристрасть до тютюну може вести до появи товстого живота і збільшення маси вісцерального жиру.

Останні новини:  Чоловікам продовжити життя допоможуть певні продукти

“Вісцеральний – це жир, що накопичується в черевній порожнині навколо внутрішніх органів. Даний тип ожиріння є найбільш небезпечним, він робить людину схильною до найбільшого ризику розвитку метаболічних захворювань”, – попередив медик.

Він пояснив, що в організмі курців гірше працюють механізми вироблення інсуліну, і тому гірше контролюється рівень цукру в крові. Дана особливість сприяє розвитку ожиріння, особливо на животі.

Останні новини:  Названі причини та ознаки розвитку катаракти

Що стосується збільшення у вазі після того, як людина кидає палити, даний феномен дійсно добре відомий, погоджується лікар. За його словами, в цьому випадку до набору ваги веде не відмова від тютюну, а спроби людей впоратися зі стресом, що виникає через зникнення звички і асоційованих ритуалів, дій. Більшість в даних обставинах свій стрес починають заїдати.