Honda презентувала вантажівку Peterbilt на водневих паливних елементах

19.05.2024   22:45    392

Honda модифікувала Peterbilt для роботи на водневих паливних елементах. Модифікована японськими інженерами вантажівка використовує три системи паливних елементів загальною потужністю 240 кіловат і може проїхати 643 кілометри з повним навантаженням.

Японська компанія Honda представила модифіковану вантажівку Peterbilt, яка працює на водневих паливних елементах. Ця інновація була продемонстрована на виставці North American Commercial Vehicle Show в Атланті. Цей крок є частиною стратегії Honda з розвитку екологічно чистих технологій в автомобільній промисловості.

Останні новини:  Hyundai випустить електричну версію мінівена Staria

Водневі паливні елементи розглядаються як одне з перспективних рішень для боротьби з проблемами забруднення довкілля та обмеженими ресурсами викопних палив.

Ця технологія дає змогу виробляти електрику через реакцію водню і кисню, при цьому єдиним побічним продуктом є вода.

Модифікований Peterbilt став першою водневою вантажівкою у світі, створеною на базі такої великої і потужної вантажівки. Цей тягач оснащений передовою системою водневих паливних елементів, яка забезпечує високий рівень продуктивності та ефективності. Система легша і компактніша за традиційні дизельні двигуни, що також дає змогу знизити масу вантажівки і підвищити її вантажопідйомність.

Завдяки використанню водневих паливних елементів, вантажівка Honda-Peterbilt має високу потужність і великий запас ходу. Це дає їй змогу справлятися з різними завданнями перевезення вантажів, як усередині міст, так і на далекі відстані. Ба більше, вона не забруднює атмосферу викидами вуглекислого газу та інших шкідливих речовин, що робить її ідеальним рішенням для роботи в екологічно чутливих зонах.

Останні новини:  Mercedes-Benz з бронекапсулою на 800 «конячок»: як виглядає унікальний позашляховик

Не так давно, наше видання писало про те, що Honda представила Freed третього покоління перед його виходом в Японії. Японський трирядний мінівен випускається у варіантах Air і Crosstar з більш високим рівнем візуальної диференціації. Honda Freed третього покоління надійде в продаж у Японії з бензиновим і гібридним силовим агрегатом.


newsauto.com.ua

Останні новини:  Українці презентували вражаючий позашляховий автобус для найсуворіших умов