Гонки на бездоріжжі: електричні пікапи Tesla Cybertruck та Rivian R1T визначили найшвидшого у пустелі

15.05.2024   16:00    291


Поява серійної версії довгоочікуваного електричного пікапа Tesla Cybertruck, що розпочався у 2023 році, став однією з найважливіших подій світової автомобільної індустрії, а сам електричний пікап користується великим попитом у авторів різноманітного контенту.

 

Автори популярного британського журналу Top Gear вирушили до США, щоб визначити найшвидший електричний пікап у ході змагань на бездоріжжі. Новинка від Ілона Маска отримала гідного суперника – електричний пікап Rivian R1T.

Останні новини:  Вилучать за три дні: у кого заберуть автомобілі для армії за новим законом про мобілізацію

Звичайно, у протистоянні брали участь флагманські версії електромобілів. Так, Tesla Cybertruck у топовому виконанні Cyberbeast має 845 кінських сил, які йому забезпечують три електромотори – вони розвивають максимальний крутний момент у 1396 Нм. Важить повнопривідний електромобіль понад три тони, що дуже багато навіть за мірками електромобілів.

Цікаво, що Rivian R1T у варіанті Max оснащений відразу чотирма електромоторами сумарною віддачею 835 кінських сил і 1200 НМ, але і важить авто ще більше – майже чотири тони. Який же електромобіль виявився спритнішим, та як проходили змагання – дивіться у відео.

Останні новини:  Чому ці перегони, між Audi RS4 і RS7, варті Оскара


autogeek.com.ua