Чим загрожує пропуск сніданку, попередили дієтологи

15.05.2024   16:31    262

Сніданок називають головним прийомом їжі за день. Однак є й ті, хто навмисно пропускає ранковий ритуал. Дієтологи розповіли, до чого це може привести.

Підвищений ризик хвороб

За словами Крісті Кінг, старшого клінічного дієтолога техаської дитячої лікарні, у тих, хто зазвичай пропускав сніданок, був виявлений “більш високий ризик розвитку діабету другого типу, більш високий ризик ожиріння через резистентність до інсуліну і гормональної регуляції, а також підвищений ризик серцевих нападів і гіпертонії”.

Останні новини:  Здоровий сніданок: найбільш шкідливі звички назвали дієтологи

Недолік корисних речовин

“Сніданок – це прекрасна можливість отримати необхідні поживні речовини зі свого раціону, включаючи клітковину і вітаміни, які допоможуть вам пережити день. Таким чином, пропуск сніданку може привести до того, що ви не будете споживати їх в достатній кількості”, – попереджає Кінг.

Скачки цукру в крові

Дієтологиня зазначає, що пропуск сніданку може відбитися на рівні цукру в крові – він просто може впасти. “Коли рівень цукру в крові падає, це впливає на ваш настрій”, говорить Кінг. – Це корелює з падінням цукру в крові. Рівень вашої енергії знизиться, як і когнітивні функції”.

Останні новини:  Лікарка розповіла про сезонний продукт для міцних нервів і хорошого настрою

Зниження імунітету

Коли ви пропускаєте сніданок, ваш імунітет падає, стверджує дієтолог Техзіб Лалані. “Організм потребує регулярного харчування, щоб підтримувати здоровий рівень імунних клітин, які борються з інфекціями і покращують дію клітин-бійців (Т-клітин) в організмі”, – пояснює фахівчиня.

Головні болі і запаморочення

Нестача палива, такого як глюкоза, призведе до зниження функціонування клітин мозку, додає Лалані. “Ось чому ви можете відчувати головні болі і запаморочення, коли ви не їли деякий час”.