Як знайти додатковий час для догляду за собою, коли його не вистачає

22.04.2024   01:00    344

Експерти кажуть, що догляд за собою — це необхідність психічного здоров’я, але як ви знайдете час, коли ви шалено зайняті. Якщо у вас серйозно напружений графік, може здатися неможливим якимось чином знайти додатковий час. Але ось у чому справа: чим більше ви зайняті, тим важливішим стає догляд за собою.

Задайте тон

Іноді знайти час для догляду за собою так само просто, як зробити невелику дію, щоб розмежувати час для себе і час для іншої частини дня. Як тільки ви приходите додому, відразу ж одягайте свою улюблену піжаму, щоб миттєво вплинути на свій настрій.

Навіть якщо у вас все ще є робота або справи по дому, коли ви повертаєтеся додому, переодягання в щось розкішне і зручне і приділення хвилинки тому, щоб оцінити, як це здорово може все змінити.

Останні новини:  5 ефективних способів боротьби з колорадським жуком на городі

Розбийте необхідний час

Виділення повної години кожен день для догляду за собою може здатися неймовірно складним, особливо для тих, хто сильно зайнятий. Замість цього спробуйте розділити час для догляду за собою на більш дрібні шматочки. Цей підхід “розділяй і володарюй” — відмінний спосіб почати роботу з будь-якою новою рутиною догляду за собою.

Встановіть будильник перед сном

Поширена порада для того, щоб знайти час “для себе”, — вставати раніше. Але що, якщо ви не ранкова людина або прокидаєтеся рано, це означає, що ви скорочуєте сон, який вам дійсно потрібен?

Останні новини:  Як виглядати на мільйон без великих витрат

Щоб отримати ці вісім годин сну, встановіть будильник за годину до цього. Якщо ви витратите час на те, щоб розслабитися перед сном, це допоможе вам краще спати, а також дозволить вам встати раніше, якщо це необхідно.

Створіть свої власні ритуали

У кожного, хто успішно створює час для догляду за собою, є свої маленькі ритуали, які допомагають їм залишатися на правильному шляху. Відключення від технологій — це часто чутна порада, але вона також є однією з найскладніших у виконанні.

Ще один спосіб створити ритуал — це щотижнева постійна зустріч з собою. Ніяких дзвінків, ніяких думок про роботу і ніякого стресу. Іноді, просто встановивши тверду ментальну межу з собою, ви можете дотримуватися того, щоб відволіктися від інших своїх зобов’язань.
Поставте перед собою мету

Останні новини:  5 ознак, які віщують розрив стосунків

Якщо все інше не вдається, ви можете спробувати підхід, заснований на цілі. І хоча тренування є величезною частиною догляду за собою для деяких людей, ця ідея може бути застосована практично до всього.

Якщо читання змушує вас відчувати себе розслабленими, спробуйте встановити мету навколо цього, наприклад, читати одну книгу на місяць. Якщо ви хочете розставити пріоритети в медитації, поставте перед собою мету працювати до 15-хвилинних сеансів замість п’ятихвилинних швидких.


novosti24.kyiv.ua