Як в елітній хімчистці миють білу підошву, щоб була як нова

20.04.2024   20:20    820

Зубна паста

Нанесіть трохи білої зубної пасти на стару зубну щітку, натріть підошву, втираючи пасту в забруднення. Залиште на 10-15 хвилин, потім змийте теплою водою та жорсткою щіткою. При необхідності повторіть процес.


Сода та оцет

Змішайте в рівних пропорціях харчову соду та білий оцет, щоб утворилася густа паста. Нанесіть пасту на підошву, втираючи її в забруднення. Залиште на 20-30 хвилин, потім змийте теплою водою та жорсткою щіткою. При необхідності повторіть процес.

Перекис водню

Змішайте 3% перекис водню з водою в рівних пропорціях. Замочіть ганчірку в розчині та протріть нею підошву. Залиште на 30 хвилин, потім змийте водою та жорсткою щіткою. При необхідності повторіть процес.

Останні новини:  Як попрасувати речі, якщо зламалася праска або відключили світло

Лимон

Розріжте лимон навпіл і натріть їм підошву. Залиште на 15-20 хвилин, потім змийте водою та жорсткою щіткою. При необхідності повторіть процес.

Аспірин

Розтовчіть 2-3 таблетки аспірину на порошок, додайте трохи води, щоб утворилася паста. Нанесіть пасту на підошву, втираючи її в забруднення. Залиште на 30 хвилин, потім змийте теплою водою та жорсткою щіткою. При необхідності повторіть процес.

Останні новини:  Експерти розповіли, що робити з тюльпанами після цвітіння та як готувати їх до наступного сезону
Експерти розповіли, як прибрати чорні смуги з білого взуття швидко та просто

Порада

Перед використанням будь-якого з цих методів на невидимій ділянці підошви перевірте засіб на стійкість кольору. Після відбілювання ретельно промийте взуття водою, щоб видалити всі залишки чистячого засобу. Щоб запобігти повторному пожовтінню підошви, регулярно чистіть взуття та зберігайте його в темному, сухому місці.

Пам’ятайте

Ці методи підходять для білої підошви з гуми або синтетичних матеріалів. Не рекомендується використовувати їх для шкіряної або замшевої підошви. Якщо підошва сильно забруднена або пошкоджена, можливо, доведеться звернутися до професійного чищення взуття.

Останні новини:  Лайфхак, що назавжди змінить ваш макіяж

Варіації:

  1. Замість зубної пасти можна використовувати білу глину, розведену водою до кашоподібної консистенції.
  2. До пасти з соди та оцту можна додати кілька крапель ефірного масла лимона або чайного дерева для посилення відбілюючого ефекту.
  3. Замість лимона можна використовувати лимонний сік.
  4. Аспірин можна замінити ацетилсаліциловою кислотою з аптеки.

Сподіваємося, ці поради допоможуть вам відбілити стару підошву та повернути вашому взуттю свіжий вигляд!


noviydoctor.com