Як прибрати неприємний запах з пральної машини

01.04.2024   13:40    751

Під час тривалого використання пральної машини, всередині неї може зʼявитися неприємний запах. Експерти розповіли, як з ним потрібно боротися.

Неприємний запах у пральній машині може виникати з кількох причин – рештки мила, м’яких водозбірників або різних забруднень можуть залишатися в трубках, фільтрах або в ущільненнях дверцят. Це може створювати середовище для розвитку бактерій, що призводить до неприємного запаху. Якщо внутрішні частини пральної машини залишаються вологими після закінчення циклу прання і не висихають достатньо швидко, це може призводити до розвитку плісняви і грибка, що викликає неприємний запах.

Останні новини:  Маленька хитрість, яка допоможе зробити розкішний низький пучок з вау-об’ємом

Забруднені або заблоковані фільтри, трубки і вентиляційні отвори можуть спричиняти неприємний запах. Це може статися через накопичення вологи, мила або бруду. При використанні низьких температур прання, особливо без використання відповідних мийних засобів для боротьби з бактеріями та запахами, бруд може залишатися в пральній машині і спричиняти неприємний запах.

Останні новини:  5 лайфхак, які роблять волосся густіше
Як прибрати неприємний запах з пральної машини

Щоб уникнути неприємного запаху у пральній машині, рекомендується регулярно проводити чищення та обслуговування пристрою. Це включає очищення фільтрів, видалення залишків мила, регулярне випарювання машини та використання високих температур прання для ефективного усунення бруду і бактерій.

Засіб проти забруднень і запаху

  • 1 склянка оцту (білого або яблучного);
  • 1/2 склянки соди;
  • 10-15 крапель ефірних олій за вашим вибором (наприклад, лаванди, чайного дерева або лимону).
Як прибрати неприємний запах з пральної машини

Налити оцет у відділення для мийних засобів пральної машини. Суміш соди і ефірних олій ретельно розбити у рівному відсотку. Додайте цю суміш у бак для миючого засобу або безпосередньо до барабану. Запустіть пральну машину на високій температурі, наприклад, на режимі “бавовна” при 60-90 градусах Цельсія.
Після завершення циклу прання перевірте, чи залишилося якісь залишки соди або оцту, і очистіть будь-які залишки. Провітріть пральну машину, відкривши дверцята на декілька годин або навіть на ніч.

Останні новини:  Городник поділився рецептом натурального добрива, яке підвищує врожайність


noviydoctor.com