Xiaomi випускає дві нові водонепроникні колонки Bluetooth

14.04.2024   17:20    283


Xiaomi додає два динаміки Bluetooth до своєї міжнародної лінійки, Xiaomi Sound Pocket і Xiaomi Sound Outdoor.


Характеристики зовнішніх колонок Xiaomi Sound Outdoor:

Колонка Xiaomi Sound Outdoor буде доступна в чорному, синьому та червоному кольорах. Він виготовлений таким чином, щоб його було зручно носити, він міцний, розміром підходить для більшості сумок, а конструкція включає гумові ніжки та ремінь для перенесення. Незважаючи на невеликий розмір, колонка забезпечує потужний звук із вихідною потужністю 30 Вт завдяки вбудованому сабвуферу, двом пасивним випромінювачам і високочастотному динаміку.Крім того, динамік створений для роботи в суворих умовах із рейтингом захисту від пилу та води IP67. Він оснащений технологією Bluetooth 5.4 для легкого підключення до пристроїв, кнопками керування для простого керування та акумулятором ємністю 2600 мАг, який працює до 12 годин при рівні гучності 50%. Крім того, його можна під’єднати до іншого динаміка для стереозвуку або до 100 пристроїв для більшої звукової системи.З іншого боку, Xiaomi Sound Pocket пропонує більш компактне рішення без шкоди для якості. Цей менший динамік поставляється в чорному кольорі та ідеально підходить для особистого використання, забезпечуючи вихідну потужність 5 Вт у водонепроникному та пилонепроникному корпусі зі стандартом IP67. Він легкий, його легко носити з собою та підтримує до 10 годин відтворення при гучності 40%.

Останні новини:  Армія США отримає вдосконалену систему гіперзвукової зброї: ураження цілей на великих відстанях і швидкість понад 5 Махів

Хоча компанія не повідомила конкретних дат випуску для Європи та Північної Америки, ми очікуємо, що оголошення буде зроблено найближчим часом.


portaltele.com.ua