Високий холестерин: скільки можна їсти яєць, щоб холестерин залишався в нормі?

14.04.2024   15:31    1000

Багатьох вчать, що яйця – синонім підвищення рівня, але чи так це насправді?

Яйця від природи багаті холестерином, однак холестерин в яйцях, схоже, не підвищує рівень холестерину, як це роблять інші холестеринсодержащие продукти, такі як трансжири і насичені жири.


Хоча в деяких дослідженнях було виявлено зв’язок між вживанням яєць і серцевими захворюваннями, у цих результатів можуть бути й інші причини, говориться в звіті клініці Мейо (США).

Останні новини:  Холодний душ: скільки секунд принесуть максимальну користь

«Продукти, які люди зазвичай їдять з яйцями, такі як бекон, ковбаса і шинка, можуть підвищити ризик серцевих захворювань більше, ніж яйця».

Експерти в галузі охорони здоров’я радять вживати якомога менше дієтичного холестерину. Необхідно прагнути до того, щоб споживання не перевищувало 300 міліграмів (мг) в день.Одне велике яйце містить близько 186 мг холестерину, який міститься в жовтку. Для тих, хто стурбований рівнем холестерину і споживанням яєць, рекомендується вживати один яєчний жовток, а решта – з яєчним білком, щоб рівень холестерину залишався здоровим.

Останні новини:  Стало відомо, як можна знизити ризик серцево-судинних захворювань

На думку фахівців, набагато важливіше обмежити кількість споживаних насичених жирів.

“Занадто багато насичених жирів може підвищити рівень холестерину в крові. Більшість людей можуть їсти яйця, якщо вони є частиною здорової дієти з низьким вмістом насичених жирів. Якщо у вас високий рівень холестерину в крові, Вам слід обмежити кількість споживаного холестерину приблизно до 300 мг на день”.