Тюнери перетворили BMW M2 на унікальне 715-сильне пурпурове купе

14.04.2024   18:07    373

Німецька тюнінг-майстерня Manhart представила MH2 GTR II, другу тюнінгову інтерпретацію BMW M2 другого покоління (G87), слідом за попередньою моделлю MH2 560.

MH2 GTR II – це лімітована модель з більш екстравагантним дизайном порівняно з попередником, здатна розвинути 715 кінських сил і 850 Нм крутного моменту, випливає з інформації журналу Motor.

Останні новини:  До 7 000 грн штрафу: де заборонено залишати відкритими вікна авто

Поліпшення характеристик включає в себе перепрограмування ECU і карбоновий впуск для 3,0-літрового двигуна S58 twin-turbo inline-six, що призвело до значного збільшення потужності.

Доступні різні варіанти вихлопу, включно з комбінаціями, що відповідають вимогам реєстрації, та альтернативні варіанти для експортних ринків.

BMW M2 MH2 GTR I

MH2 GTR II має яскравий фіолетовий кузов із набором деколей кольору шампанського та карбоновими насадками, такими як насадка на капот, решітка радіатора, вставки на передній бампер, передній спойлер, дифузор, губа спойлера та кришки дзеркал.Зовнішні поліпшення включають 21-дюймові диски та оптимізацію підвіски за допомогою койловерів.

Останні новини:  Продемонстрували культовий автомобіль, який простояв понад пів століття в гаражі (Фото)

Модернізація інтер’єру охоплює пофарбований у колір шампанського рол-бар MANHART з видаленням задніх сидінь, паски безпеки з натягувачами пасків і підлогові килимки MANHART.

BMW M2 MH2 GTR IНезважаючи на збільшення потужності, заводські гальмівні системи загалом залишилися в стандартному стані, а супорти були перефарбовані в колір автомобіля.

Зарядка від 30 до 80 % займає близько 35 хвилин, що робить його зручним для користувачів.


avtosota.com

Останні новини:  Volkswagen має "вічний" двигун: автомобілі з ним майже не ламаються