Туск закликав фермерів зупинити блокаду кордону України

20.04.2024   17:31    292
Туск закликав фермерів зупинити блокаду кордону України

Фото: Getty Images

Польські фермери блокують кордон з Україною


Не можна жодним чином завдати шкоди Україні в ситуації, коли вирішується доля війни, наголосив польський прем’єр.

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск закликав польських фермерів припинити блокування кордону з Україною. Про це повідомляє PolskieRadio в п’ятницю, 19 квітня.

За словами глави уряду Польщі, Україна опинилась у вкрай складній ситуації після останньої серії російських атак і найближчий час може стати вирішальним для долі війни.
“Хочу звернутися до всіх без винятку в Польщі не робити нічого, що може зашкодити Україні… Ми повинні будемо прийняти рішення, які захистять польський кордон і прикордонні переходи”, – сказав польський прем’єр.Туск наголосив, що польська влада не може допустити блокування переходів незалежно від обґрунтування протестів.

Останні новини:  Названий ранковий напій для очищення крові від зайвого холестерину

“Ми не можемо жодним чином завдати шкоди Україні в ситуації, коли вирішується доля війни”, – наголосив він.

Прем’єр Польщі нагадав, що прикордонні пункти, згідно з останнім рішенням уряду, мають статус критичної інфраструктури. Туск повідомив, що уряд готовий надавати подальші форми допомоги тим фермерам, хто втратив частину своїх прибутків.

“Я розраховую на рефлексію і відмову від такої форми протесту”, – сказав Туск, додавши, що державні служби працюватимуть над розчисткою пунктів пропуску.Нагадаємо, поляки вже щонайменше пів року протестують проти ввезення української агропродукції, планів Єврокомісії продовжити економічний безвіз з Україною ще на рік, а також проти “зеленого курсу” ЄС.А 28 березня у Варшаві відбулась міжурядова зустріч України та Польщі, на якій сторони представили спільну позицію щодо розблокування кордону.

Останні новини:  На ризик розвитку астми і алергії впливає режим сну

korrespondent.net