Tesla продала більше Cybertruck за чотири місяці, ніж Hummer EV за весь минулий рік

20.04.2024   21:41    367

Компанія Tesla поставила за чотири місяці 3878 Cybertrucks і обійшла з продажу Hummer EV.

Згідно з офіційними даними, сумарні продажі електричної вантажівки Tesla Cybertruck змогли перевершити продаж ще одного американського електричного пікапа GMC Hummer.

Tesla не розбиває показники продажів за конкретними моделями, тому визначення кількості проданих екземплярів Cybertruck – це все одно, що намагатися порахувати чорних кішок у ніч на Хелловін. Новий відгук кожного побудованого на даний момент Cybertruck показав, що з грудня минулого року до 4 квітня автовиробник поставив 3878 електровантажівок.

Останні новини:  Український автовиробник показав інноваційну машину на базі іномарки (ФОТО)

Це мізерна сума в порівнянні із загальним обсягом продажів вантажівок на ринку США, але ця цифра виглядає краще в порівнянні з прямими конкурентами.

Tesla виробляє Cybertruck лише з листопада і вже поставила більше вантажівок, ніж електромобілів Hummer, проданих за минулий рік. У 2023 році GMC продала всього 3260 екземплярів Hummer, а Tesla вже випереджає його в 2024 році, незважаючи на зростання продажів GMC на 83 000 відсотків у першому кварталі. До кінця березня GM продала всього 1688 одиниць порівняно з двома у 2023 році.Tesla Cybertruck

Незважаючи на суперечливий зовнішній вигляд, сумнівну якість та багато інших проблем, Cybertruck вже загрожує усталеним моделям на ринку, таким як Rivian R1T, яких було продано 2399 штук за перші три місяці цього року. З урахуванням продажів у грудні 2023 року ця кількість зросла до 3562 постачань. Але він досі відстає від Тесли.Нещодавно, наше видання писало про те, що пікап Tesla Cybertruck не виправдав багатьох надій. Попри всі очікування, повністю електричний пікап Tesla не є тим “автомобільним проривом”, які всі очікували отримати.

avtosota.com

Останні новини:  4,7 л на 100 км: популярне авто відомої марки стало подешевшало на 4 600 євро (фото)