Схожий на Супермена чоловік випадково став супергероєм у костюмі (фото)

20.04.2024   13:10    531

Леонардо Муйлаерт став справжньою знаменитістю в соцмережах. Чоловік, який схожий на зірку фільму “Супермен” Крістофера Ріва, мандрує рідною країною і дарує людям посмішки.


36-річний Леонардо Муйлаерт із Бразилії став популярним завдяки несподіваній “суперздібності”, яка змінила його життя. Чоловік дуже схожий на Супермена. Про це пише France 24.

Підтягнутий адвокат із цивільних прав стояв у черзі на конвенції Comic-Con 2022 у Сан-Паулу, коли незнайомець непомітно зняв його на мобільний телефон, здивований його схожістю із зіркою фільму “Супермен” Крістофером Рівом.“Я бачу Кларка Кента?” — запитав здивований фанат коміксів у ролику, який незабаром набрав безліч переглядів у TikTok.

Останні новини:  Домашній крокодил на прізвисько Маргарита з радістю мчить на поклик господаря

Однак Муйлаерт про це навіть не підозрював. У хлопця на той момент не було акаунта в соціальних мережах. Через кілька тижнів він дізнався від друзів, що став зіркою в інтернеті, прозваною “бразильським суперменом”.

“Було кумедно і шалено читати, що так багато людей вважають мене схожим на Супермена”, — розповів він.

Чоловік схожий на Супермена, костюм, супргерой, випадково став знаменитістю, адвокат, схожий на Супермена Fullscreen
Чоловік дарує посмішки перехожим
Фото: AFP
Чоловік схожий на Супермена, костюм, супргерой, випадково став знаменитістю, адвокат, схожий на Супермена Fullscreen

За його словами, саме тоді в його голові зародилася ідея купити костюм Супермена. Згодом він став подорожувати Бразилією в образі супергероя. Муйлаерт відвідує лікарні, школи та благодійні організації, позує для фото із перехожими на випадкових кутах вулиць і загалом намагається бути, за його словами, символом доброти та надії, роблячи все це безплатно.Він розмістив свою нову особистість у соціальних мережах і незабаром став знаменитістю. Режисер Джеймс Ганн (“Вартові Галактики”) ділився його роликами зі своїми підписниками.

Останні новини:  Мережі здивував кіт із двома парами вух (ФОТО)