Старий Subaru Forester вкотре оновився: він став комфортнішим, але зберіг колишній мотор

14.04.2024   16:28    731

Компанія Subaru відносно недавно представила оновлений Forester для американського ринку. У США автомобіль пережив серйозну модернізацію, через що деякі стали говорити про зміну поколінь. Але в Японії все ще продається стара версія кросовера, що вийшла близько шести років тому. Виробник вирішив підігріти інтерес до Subaru Forester 2024 року, випустивши чергове оновлення.

Останні новини:  Найнадійніші моделі бренду Mazda на вторинному ринку

Подробиці

Японська компанія запропонувала на домашньому ринку версію STI Sportblack, в якій кросовер набуває темнішого салону. Сидінь у Forester в даному виконанні обшиті Nappa, а інтер’єр доповнюється чорними декоративними вставками. Також японська компанія розширила палітру відтінків ексклюзивним кольором, який раніше був доступний тільки з версією Wilderness. Його запропонували з двома комплектаціями, які включають ще й водовідштовхувальне оздоблення салону.

Останні новини:  Які недорогі машини виявилися економічнішими, ніж обіцяли виробники

Старий Subaru Forester вкотре оновився: він став комфортнішим, але зберіг колишній моторТехнічно Forester після оновлення не змінився. За замовчуванням кросовер оснащується 175-сильним турбодвигуном об’ємом 1,8 літра. Є також версія з 2-літровим агрегатом, що входить до складу гібридної установки.

Старий Subaru Forester вкотре оновився: він став комфортнішим, але зберіг колишній моторЦіни на Forester в Японії стартують з позначки в 3 069 000 ієн, що становить близько 789 300 грн.


wheel-news.com