Смартфон Pixel 8A з’явився на зображенні у чотирьох кольорах

14.04.2024   14:23    309


У Мережі з’явилося офіційне рекламне зображення смартфона Google Pixel 8A, чутки про яке вже кілька місяців курсують в інтернеті. Як очікується, новинку представлять на конференції для розробників Google I/O, яка відбудеться 14 травня.


Якщо опубліковане ресурсом Android Headlines фото відповідає дійсності, смартфон Pixel 8A буде доступний у чотирьох кольорах: чорному, світло-кремовому, синьому та яскраво-зеленому. Останній – більш насичений зелений, ніж приглушений м’ятний, який Google додала у колірні варіанти Pixel 8 раніше цього року.

Останні новини:  Армія США отримає вдосконалену систему гіперзвукової зброї: ураження цілей на великих відстанях і швидкість понад 5 Махів

За чутками, смартфон Pixel 8A отримає екран з діагоналлю 6,1 дюйма, що трохи менше, ніж у Pixel 8, що має 6,2-дисплей, хоча поки невідомо, яку частоту він підтримуватиме — 90 Гц або 120 Гц. Судячи з фото, рамки, що обрамляють екран Pixel 8A, ширше, ніж у моделей Pixel 8 і 8 Pro, особливо внизу. Також повідомляється, що, як і Pixel 8 з 8 Pro, він буде оснащений процесором Google Tensor G3, виконаним за 4-нм техпроцесом Samsung.Також джерела стверджують, що Pixel 8A може стати останнім представником серії Pixel A. Як очікується, цього року Google випустить три версії Pixel 9: Pixel 9, Pixel 9 Pro та Pixel 9 Pro XL, що відрізняються розміром екрана та цінами. Крім того, очікується вихід моделі Pixel Fold 2. Тому потреби у випуску моделі Pixel 9A, швидше за все, не буде.
portaltele.com.ua

Останні новини:  Армія США отримає вдосконалену систему гіперзвукової зброї: ураження цілей на великих відстанях і швидкість понад 5 Махів