Славімо привітного батька та великого лідера: у КНДР створили гімн Кім Чен Ину

20.04.2024   22:48    985

Північна Корея випустила нову пісню, в якій вихваляють лідера Кім Чен Ина як “привітного батька” та “великого лідера”. Цей крок, є частиною пропагандистської кампанії, спрямованої на підвищення його авторитету, пише Reuters.

Відео на пісню “Friendly Father” (Привітний батько) було показано в середу на контрольованому державою Корейському центральному телебаченні. У ньому представлені жителі Північної Кореї різного походження, починаючи від дітей і закінчуючи військовослужбовцями та медичним персоналом, які бурхливо співають репліки на кшталт: “Співаймо, Кім Чен Ин, великий лідер” і “Хвалімо Кім Чен Ина, привітного батька”.

Останні новини:  Замах на Роберта Фіцо: в уряді не виключили, що нападник міг мати спільників

Живе виконання пісні в супроводі оркестру, яке спостерігав Кім, також транслювалося на державному телебаченні.

Незадовго до випуску пісні державні ЗМІ Північної Кореї змінили назву державного свята на честь народження засновника країни Кім Ір Сена – замість того, щоб називати щорічне державне свято “Днем Сонця”, державні ЗМІ почали здебільшого називати його більш нейтральним “квітневим святом”.Такі зміни можуть бути частиною зусиль Кім Чен Ина стати на власні ноги, не покладаючись на своїх попередників, заявив чиновник Міністерства об’єднання Південної Кореї.

Останні новини:  Китай наклав санкції на США: що сталось

КНДР допомагає Росії у війні проти України – новини

Як раніше повідомляв , Північна Корея прискорює темпи поставок секретної зброї для РФ. Нещодавно вона відправила ще 6700 контейнерів, в яких може перебувати близько 3 мільйонів снарядів калібру 152 мм.СБУ знайшла підтвердження, що Росія атакує українців ракетами з КНДР типу Hwasong-11 (KN-23/24).

як писали західні ЗМІ, фактично КНДР використовує Україну як полігон для випробування своїх ракет.

Останні новини:  Президент Ірану загинув: ЗМІ з'ясували подробиці авіакатастрофи


uapress.kyiv.ua