Що з’їсти на сніданок, якщо не виспались: 3 продукти – “енергетика”

01.04.2024   21:31    864


Не висипаєшся, а потім весь день почуваєшся розбитою? Обери на сніданок правильні продукти, і сама здивуєшся позитивним змінам, пише Prostoway.

Будемо чесні: чашка кави – це радше приємний ритуал, ніж надійний спосіб прокинутися. Для стабільної ранкової бадьорості краще змінити режим харчування. А саме включити в меню смачні та корисні продукти, які допоможуть не клювати носом протягом усього дня.

Останні новини:  Уникайте переїдання, їжте горіхи і проживете довше – нові дані

Вода з лимоном

Якщо потрібно швидко підбадьоритися, немає нічого кращого за прохолодну воду з приємною кислинкою. Вся магія укладена в негативних іонах, які містяться у лимонах. Коли вони потрапляють у наш шлунково-кишковий тракт, організм прокидається. Класика, але це реально працює!

Банани

У бананах так багато калію та мікроелементів, що деякі порівнюють їх за ефективністю з енергетиками. А ще ці фрукти неймовірно ситні (саме для початку дня!) і, на відміну від солодких газованих напоїв, не несуть організму шкоди.

Останні новини:  Ознаки інсульту, який насувається можна помітити за 10 років

Насіння чіа

Додай насіння чіа в натуральний йогурт або сир. Вони містять білки, жири та клітковину, а отже заряд енергії від них збережеться надовго. Насіння чіа знижує рівень цукру і холестерину в крові, а ще багате антиоксидантами та омега кислотами.


chasdiy.org