Шарль Мішель закликав негайно відправляти Україні зброю

18.04.2024   17:23    223
Шарль Мішель закликав негайно відправляти Україні зброю

Фото: NurPhoto

Президент Європейської ради Шарль Мішель

Європейські країни мають докладати більше зусиль для забезпечення України зброєю, зауважив президент ЄР.

Євросоюз має знайти шляхи швидше відправити в Україну зброю, оскільки Київ потребує її вже зараз. Тож постачання такої зброї – це питання не місяців, але наступних днів та тижнів. Про це у середу, 17 квітня, заявив президент Європейської ради Шарль Мішель, пише Укрінформ.

Останні новини:  Польща посилює безпеку головного вузла постачання допомоги Україні

“Можу вас запевнити, що всі учасники, всі зацікавлені сторони роблять все можливе та докладають зусиль, щоб прискорити цей процес. У дуже короткий проміжок часу ми підвищили наше оборонне виробництво та промисловий потенціал. Але цього недостатньо. Ми маємо зробити більше, і, якщо можливо використати те, що вже є в наявності, особливо системи протиповітряного захисту”, – зазначив президент Євроради.

Останні новини:  Іспанія відкликала посла в Аргентині: президент Мілей образив дружину прем’єр-міністра Санчеса

Він зауважив, що важливо надати Україні більше протиповітряних систем і боєприпасів.Також він наголосив на необхідності просувати українську Формулу миру, особливо напередодні конференції, яка має відбутися у Швейцарії у червні поточного року.

“Ця зустріч є дуже важливою, щоб залучити міжнародне співтовариство, з усіма країнами по усьому світу, особливо – з Глобального півдня, з метою скоординувати точки зору, за участі ЄС у цій зустрічі в Швейцарії. Ми дуже рішуче налаштовані підтримувати Україну. Ми не недооцінюємо чинні виклики та усвідомлюємо, що у нас є відповідальність за дії”, – сказав президент Європейської ради.
korrespondent.net

Останні новини:  Китай почав відправляти Росії летальну зброю для війни проти України