РДК заволоділо секретними документами про російську ракетну програму. Відео

03.04.2024   10:31    2386

Російський добровільний корпус отримав документи всієї російської ракетної програми і почав публікацію цих матеріалів.

На відео покажуть людей, які відповідальні за розробку зброї і загибель тисяч мирних жителів в України.

В нашому розпорядженні сотні секретних документів про десятки підприємств, задіяних у ракетній програмі, креслення, презентації, контракти, протоколи засідань і особисті дані людей, які працюють на підприємстві, про яке сьогодні піде мова, виробляє не тільки ракети.

Вимоги щодо забезпечення режиму секретності до станції перешкод 934 BMW вона є частиною комплексу Борисоглібськ 2, які використовуються Росією в цій війні

Сьогодні в РДК розповіли про одне з ключових підприємств ВПК РФ відповідальних за бомбардування України і тисячі загиблих мирних жителів ОКБ – Новатор

Радянське, а потім і російське підприємство, засноване в 1947 році як підрозділ машинобудівного заводу імені Калініна в Єкатеринбурзі.

Згідно з Вікіпедієї Новатор – одне з провідних російських конструкторських бюро, багатопрофільне підприємство і розробник ракетної техніки, що проєктує для сухопутних військ, військово-повітряних сил і військово-морського флоту росії, вихідцем з якого є герой нашого відео.

Останні новини:  BMW використовує робота-собаку, щоб виявити проблеми на своєму заводі (ВІДЕО)

Всі жертви були б неможливими без людей, які збирають і проєктують знаряддя масових вбивств українців.

Новатор розробив і виготовляє ракети калібр та Іскандер, але чи відчувають працівники цього підприємства докори сумління ?

Давайте подивимося. Герой нашого сьогоднішнього відео Віктор Георгійович Саунін.

Віктор Георгійович – керівник представництва ОКБ Новатор в Санкт-Петербурзі. Він вирішує найважливіші питання, бере участь у підготовці методик випробувань і безпосередньо взаємодіє з Міністерством оборони Російської Федерації. В минулому Віктор Георгійович – перший начальник відділу космічної розвідки в складі Північного флоту. Для громадянина Саніна стане сюрпризом, якщо ми скажемо, що знаємо про нього паспортні дані, майно, соціальні мережі, біографію.

Останні новини:  Захисники Часового Яру показали, як яскраво спалили російський Т-90М та змусили ворога втікати (ВІДЕО)
А також в РДК дізналися, де живе він і чим займається його сім’я а також про його захоплення більярдом.

Дружина Віктора Світлана Ігорівна репетитор російської мови і викладає в Санкт-Петербурзі. Мешкають за адресою: вул.Очеретяна , будинок 32. Як зазначено на сайті з пошуку репетиторів, донька Павлова Каріна Вікторівна. За інформацією з відкритих джерел, практикуючий стоматолог зі стажем роботи понад 18 років, і вони почувають себе невразливими і захищеними державою.

Але зазвичай після подібних витоків саджають і карають усіх, наприклад, справа про гіперзвукові розробки, де чотирьох вчених посадили після публічних лекцій, матеріали яких перед виступом завжди перевіряє ФСБ РФ. Одного з учених посадили в СІЗО з четвертою стадією раку.

Але повернемося до громадянина Сауніна.

За цими документами видно що саме він відповідає за збільшення виробництва модулів для ракет вже під час війни – це сотні ракет, які були випущені по мирних містах України.

Останні новини:  Не залишає окупантам жодних шансів: підрозділ Kraken показав, як знищує росіян у Часовому Яру. ВІДЕО

саунін – це серійний убивця, і ми знаємо про нього все, як знаємо все про десятки інших підприємств ВПК, чи є громадянин саунін разом з іншими інженерами та проєктувальниками законною ціллю для РДК і українських спецслужб?

Я думаю, відповідь очевидна, але громадянина Сауніна має цікавити інше питання, чи не доберуться до нього раніше російські спецслужби.

У російському ВПК працюють десятки людей, готових продати батьківщину і документацію за невеликі гроші, можливо, саме зараз один із цих людей сидить на секретному засіданні поруч із громадянином сауні
але саунін не єдиний серійний убивця, а Новатор не єдине підприємство, інформацію про яке ми здобули.

Наступного разу ви дізнаєтеся секрети інших підприємств і хто стане нашим наступним героєм.