Понад десяток електромобілів та гібридів: які електрифіковані авто від Stellantis приїдуть в Україну у 2024 році

14.04.2024   15:00    474

У рамках щорічної конференції українське представництво концерну Stellantis поділилось планами на 2024 рік. Анонсовано, що у цьому році на нашому ринку з’явиться щонайменше 11 електрифікованих моделей від п’яти брендів.

 

Так, компанія Peugeot весною привезе в Україну оновлений електричний Rifter, який оснащений тяговою батареєю на 54 кВт та має запас ходу близько 330 км. Окрім того, восени французький бренд представить українським автомобілістам одразу два гібридних кросовери – Peugeot 3008 та 5008, які оснащені силовою установкою MHEV у складі 1,2-літрового бензинового мотору та електродвигуна сумарною потужністю на 136 сил.

Останні новини:  В Україні водіїв почали штрафувати за відсутність одного предмета в авто: хто під загрозою

Citroen у 2024 році виведе на ринок України три електрифіковані моделі. Спочатку з’явиться електричний легкий комерційний фургон Berlingo із запасом ходу в 330 км та акумулятором на 54 кВт. У другій половині року варто очікувати український дебют електромобіля Citroen e-C3, який матиме запас ходу у 320 км та приводитиметься у рух тяговою батареєю на 44 кВт. Окрім того, ближче до зими нарешті розпочнуться продажі компактного електромобіля Citroen Ami.

Останні новини:  Honda презентувала вантажівку Peterbilt на водневих паливних елементах

У автосалонах компанії Opel весною можна буде придбати електричний Combo із запасом ходу на 330 км та акумулятором на 54 кВт. Окрім того, восени варто очікувати оновлений електричний Opel Mokka, що зможе проїжджати до 420 км на одному заряді 54-кіловатної батареї.

Преміальний бренд DS анонсував дебют оновленого кросовера DS 4 із гібридною силовою установкою у складі бензинового двигуна об’ємом 1,2 літри та сумарною потужністю на 136 к.с.

Новий для українського представництва Stellantis бренд Jeep також приготував шанувальникам дві електрифіковані новинки у 2024 році. Мова йде про гібридний компактний кросовер Avenger потужністю 100 сил та його електричну версію, яка оснащена акумулятором на 54 кВт, та матиме запас ходу у 400 км. Ціни на новинки будуть відомі ближче до старту продажів.

Останні новини:  Toyota GR Supra у версії GT4 100th Edition Tribute промчала коло Нюрбургрингом


autogeek.com.ua