Пластичні хірурги розповіли про небезпечні наслідки ботоксу

02.04.2024   14:35    311

Ін’єкції ботоксу можуть призвести до сліпоти й не лише.

Ін’єкції ботоксу — досить популярний метод позбавлення від зморшок. За останній час він став знайомим для багатьох жінок, які бажають поліпшити свій зовнішній вигляд. Проте ботокс, як і інші медичні препарати, має свій список протипоказань. Багато людей навіть не здогадуються, які побічні ефекти можна отримати від ін’єкцій. Пластичні хірурги розповіли, чим небезпечний ботокс, інформує Ukr.Media.

Останні новини:  Названо попереджувальні ознаки раку печінки

За словами експертів, коли ботокс в організмі закінчує свій ефект, у людини провисають м’язи. У неї утворюється ще більша кількість зморшок.

З цього моменту людина стає рабом косметологічної індустрії. Після того як ботулотоксин уже не допомагає, пацієнт іде на фейсліфтинг — пластичні операції, які спрямовані на усунення вікових змін: глибоких зморшок, шкірних складок, гравітаційних опущень на обличчі та в зоні декольте.Фахівці зазначили, що підтяжка обличчя — це дуже серйозна травматична операція, у процесі якої натягуються шкіра і м’язи, а зайве прибирається. У результаті людина страждатиме від частих мігреней, оскільки відбувається недостатнє кровопостачання голови.

Останні новини:  Десять небезпечних проблем зі здоров’ям, на які вказує сеча

Ще одне дуже серйозне ускладнення — виникнення асиметрії обличчя, додали лікарі. Це виникає внаслідок людського фактора: майстер неправильно ввів препарат, у процесі процедури у нього ненавмисно здригнулася рука, у зв’язку з чим розчин нерівномірно розподілився. Крім цього, можуть виникати й інші, специфічні, зміни, що потребують корекції. Наприклад, порушення сльозовиділення, погіршення зору, слабкість під час жування, слинотеча тощо.
news-xl.net

Останні новини:  Вчені назвали дієту, яка викликає хронічний біль