Пентагон готує зброю до відправки в Україну - ЗМІ

20.04.2024   13:11    272
Пентагон готує зброю до відправки в Україну - ЗМІ

Фото: dvidshub.net

Частина американського озброєння вже розміщена на складах по всій Європі і може бути негайно перевезена в Україну (ілюстративне фото)

Чиновники міноборони працюють над створенням пакета американського обладнання, зазначається в матеріалі Politico.

США готуються якомога швидше затвердити новий пакет військової допомоги для України, бо Конгрес має скоро ухвалити закон про підтримку України. Про це повідомляє Politico з посиланням на джерела.

Останні новини:  Євросоюз ввів обмеження на поставки у Росію обладнання для репресій

ЗМІ зазначає, що мовиться про артилерію і засоби протиповітряної оборони. Інші джерела видання вказують, що адміністрація президента США Джо Байдена поки що не ухвалила остаточного рішення про те, наскільки великим буде транш військової допомоги, а також про те, що туди ввійде.

«Але чиновники міністерства оборони працюють над створенням пакета американського обладнання, яке можна буде швидко пройти через бюрократичний процес, щойно закон буде ухвалено та підписано президентом», — зазначає видання.

Частина американського озброєння вже розміщена на складах по всій Європі і може бути негайно перевезена в Україну, припускає ЗМІ.

Останні новини:  Трамп може призначити несподіваного кандидата на посаду віце-президента – Politico

Деяка техніка може потрапити в Україну за лічені дні, а іншій можуть знадобитися тижні.

Додамо, що Джо Байден пообіцяв «негайно підписати» законопроєкти спікера Палати представників Джонсона про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню, коли їх схвалить Конгрес.

korrespondent.net