Організатори World Car Awards назвали найкращий у світі люксовий автомобіль 2024 року

02.04.2024   22:15    552

BMW 5-Series був визнаний “Світовим люксовим автомобілем 2024 року”, підтвердивши своє лідерство у класі преміальних бізнес-седанів. Це звання було надано на старті Нью-Йоркського міжнародного автошоу 2024 року, де BMW 5-Series виділився серед нових представників розкішного сегменту, що дебютували на світових автомобільних ринках за останні 12 місяців.


Особливостями нового BMW 5-Series стали не тільки динамічніші характеристики та впровадження цифрових інновацій, але й вперше повністю електричний привід у версії BMW i5, що робить його особливо привабливим у своєму класі. Просторий інтер’єр із преміальним оформленням додає пунктів до загальної привабливості моделі.Перемога BMW 5-Series ґрунтувалася на оцінках, отриманих під час великих тест-драйвів, які проводили близько 100 автомобільних журналістів із 30 країн. Їхні оцінки були ретельно зафіксовані організаторами World Car Awards.

Останні новини:  Chery допоможе Jaguar створити новий електромобіль

BMW 5-Series зміг обійти 13 конкурентів із сегменту Luxury, завоювавши визнання журі не лише за потужну подачу електрифікованих двигунів внутрішнього згоряння та електропривід, а й за високий рівень комфорту у далеких подорожах та численні цифрові нововведення.«Ми дуже раді здобути цю престижну нагороду. Вердикт міжнародного журі показує, що наша продукція з сильним характером та типовими якостями BMW переконує та надихає вимогливі цільові групи по всьому світу», – сказав Бернд Кербер, старший віце-президент BMW з бренду та управління продукцією, Connected Company.

Аmpercar.com

Останні новини:  Ілон Маск оцінить: українські майстри створили унікальний кабріолет Tesla Model 3 (фото)