Названо ранні симптоми високого цукру в крові і можливого діабету

20.04.2024   22:00    1187

На ранній стадії діабету можна помітити кілька симптомів, що свідчать про високий рівень цукру в крові.

Цукровий діабет 2 типу відомий своєю властивістю тривалий час прогресувати приховано, при цьому властивий хвороби високий рівень цукру в крові вкрай негативно впливає на функціонування нирок, печінки, мозку, інших органів.


Фахівці констатують, що на ранній стадії діабету можуть виникати деякі зміни, на які потрібно обов’язково звертати увагу і обговорювати з лікарем необхідність їх обстеження. Названі ними ранні симптоми високого цукру в крові і можливого діабету опублікувало видання Times Now (Індія).

Останні новини:  Яка помилка доводить до раку навіть у здорової людини, попередив онколог

Часте сечовипускання. Коли рівень цукру в крові підвищується, нирки не можуть фільтрувати його належним чином, і цукор накопичується в сечі. У спробах позбутися від нього організм активізує функцію сечовипускання. Більш часте використання туалету ніж зазвичай-один з ранніх попереджувальних сигналів тіла про можливий діабет.Раптова втрата ваги. При діабеті порушується механізм ефективного використання глюкози для вироблення енергії. Щоб отримувати її, організм може почати спалювати накопичений жир.

Останні новини:  Як упоратися з бажанням поїсти на ніч: хитрощі від лікарів

Погіршення зору. Високий рівень цукру шкодить стану судин, і в першу чергу страждають найдрібніші і тонкі. Порушений кровообіг органів зору – ще один можливий ранній симптом діабету: ви при цьому можете скаржитися на розмиту, нечітку картинку в очах.Втома. Почуття більш сильної втоми, ніж будь-коли, також може бути пов’язано з високим рівнем цукру в крові. Хворі на цукровий діабет часто відчувають себе виснаженими, навіть не надто сильно напружуючись.

Останні новини:  Розкриті корисні властивості гарбуза: імунітет цілий рік

Зміна кольору шкіри. Пігментація шкіри може бути викликана інсулінорезистентністю. Раптова поява темних ділянок шкіри навколо шиї, суглобів і ніг – можлива вказівка на високий рівень цукру в крові, викликаний втратою чутливості клітин до гормону інсуліну.