Названо продукти, котрі підвищують імунітет, про які зазвичай забувають

20.04.2024   18:31    268

Найбільш популярними продуктами, які зміцнюють імунітет, є цитрусові. Вони містять велику кількість вітаміну С. Однак фахівці назвали ще кілька поживних засобів, які варто додати в щоденний раціон. Їх не варто уникати, оскільки це може привести до ослаблення імунної системи.


В першу чергу фахівці радять додати в раціон корінь імбиру. Він має противірусні та протизапальні властивості. Найкраще вживати його в молотом вигляді. Також рекомендується звернути увагу на такі прості продукти, як яблука і цибулю. Вони обидва містять високий рівень флавоноїду кверцетину, який є стимулятором імунної системи. Дослідження також показують, що яблука та цибуля мають протиалергічні, протиракові та протизапальні властивості.

Останні новини:  Знайдено продукти, які знижують рівень «поганого» холестерину

Ще один продукт, який рекомендують експерти – алое вера. Багато знайомі з її дією. Однак виявилося, що рослина також може принести користь імунітету завдяки противірусним і антибактеріальним властивостям. Найчастіше алое вера вживають в невеликих кількостях у вигляді гелю або соку.Крім того, фахівці радять не забувати про грибах. Вони містять потужні полісахариди, які допомагають боротися із запаленням і стимулюють імунну систему.

Останні новини:  Жирова хвороба печінки: перші “тихі” зміни в організмі назвали лікарі