Названо приховані опції сучасних автомобілів

19.04.2024   16:31    746

В інструкції з експлуатації автомобіля вказані не всі його функції. Журналісти назвали кілька опцій базових комплектацій автомобілів, про які зазвичай не згадують виробники.

Що менше в машині унікальних компонентів, то нижча її вартість на ринку. Тому виробники уніфікують модельні лінійки, роблячи автомобілі максимально схожими один на одного. Тепер різниця між комплектаціями однієї й тієї самої моделі часто зводиться до різниці в програмному забезпеченні, різних кнопок і відмінностей в оздобленні салону.

Останні новини:  Volkswagen ID.7 отримав історичний найвищий бал у тесті ADAC

Журналісти запевняють, що якщо у старших версій моделі доступний круїз-контроль і керування аудіосистемою на кермі, отже, ці самі опції можуть отримати покупці і базових комплектацій. Найімовірніше, проводка для цих опцій вже існує, знадобиться лише купити відповідні кнопки і під’єднати потрібні роз’єми.

Наприклад, власники автомобілів Volkswagen і Skoda можуть програмно під’єднати обігрів керма і крісел, змінити алгоритм роботи головної оптики, активувати системи CarPlay і Android Auto. Для цього потрібно звернутися до сервісних центрів марок або до фахівців із відповідним обладнанням. Крім того, можна навіть відключити заборону на перегляд відео під час руху на штатному мультимедійному пристрої.Volkswagen Aisin TF-60SNПодібним чином також можна змінити потужність двигуна і його максимальну швидкість. Для цього знадобиться нова прошивка для блоку управління мотором.

Останні новини:  Новий гіперкар Bugatti відзначиться спідометром із “максималкою” 550 км/год

На преміальних автомобілях BMW і Mercedes-Benz, виробники пішли ще далі. Вони ввели сервіси підписок на опції, де за додаткову плату можна розблокувати вже встановлені опції. Наприклад, підігрів крісел коштує 18 доларів на місяць або 176 доларів на рік. Також виробники беруть доплату за обігрів керма, вбудований відеореєстратор, систему автоматичного ввімкнення дальнього світла і систему запобігання зіткненням.

Останні новини:  У Міноборони розповіли, коли не вилучатимуть авто на потреби ЗСУ

Але суть залишається незмінною: навіть якщо ці опції не прописані в комплектації, вони вже існують в автомобілі, потрібно лише знайти спосіб їх активувати.


avtosota.com