Найшкідливіші продукти для організму собак — не все під силу їхньому шлунку

14.04.2024   16:00    546

Є ряд дуже шкідливих харчових продуктів, які заборонено давати домашнім тваринам. Часом деякі делікатеси, які підходять для людей, абсолютно неприпустимі для раціону вихованця.

Авокадо


У складі продукту міститься токсин, який завдає шкоди собаці і труїть організм тварини. Якщо тварина з’їла цей продукт, то можна спостерігати розлад з боку шлункової області, важке дихання. Кісточку з авокадо у жодному разі не можна давати вихованцеві.

Бекон

Також шкідливий для собак. Цей продукт здатний викликати панкреатит. Після вживання починаються проблеми з травною системою.

Останні новини:  Названо небезпечну ознаку високого тиску, яку багато ігнорують

Дріжджове тісто

Тісто дріжджового формату не корисне для вихованців. Цей продукт токсичний і створює дискомфорт у шлунку собаки.Молочний напій

Собаки також можуть страждати непереносимістю лактозного компоненту. Молоко може призвести до діареї і блювоти.

Продукти з шоколадом

У складі солодких продуктів є небезпечні речовини. Може виникнути алергія, блювання, болі в області живота і навіть смерть. Також шоколадні вироби призводять до подразнення шкіри собаки, до нежиті і пчихання.

Останні новини:  Заснути за 10 секунд: названі прості способи боротьби з безсонням

ЦибуляЗавдає шкоди еритроцитам в крові тварин. Якщо вихованець з’їсть занадто велику кількість продукту, то можливо потрібне переливання крові.

Ізюм

Від ізюму і винограду виникає блювання і діарея. Наслідки поїдання можуть бути небезпечні для собак.

Кава

Також під забороною для собак. Ксантин у складі стимулює нервову систему. Вживання призводить до неспокійної поведінки собаки, до блювоти і смерті.

Горіх макадамія

Надзвичайно корисний для людини, але не для вихованця. Хімічні компоненти в складі наносять токсичну шкоду, і викликає алергію. Також може з’явитися слабкість, тремтіння і нездатність рухатися.

Останні новини:  Названа несподівана небезпека цибулі

Молочні продукти

Теж несприятливо впливають на організм тварини. У складі продуктів такого формату є багато речовин, які не засвоюються собакою. Діарея, блювання і гази — наслідки вживання продуктів.

Часник

Небезпечний для організму тварини. Через деякий час після вживання з’являється слабкість, і вихованець виглядає втомленим. Тварина буде млявою і неохоче рухатися. Можливо, буде потрібне переливання крові.