Найпотужніша в історії: Tesla випадково оприлюднила подробиці про нову Model 3 Performance

20.04.2024   23:41    692

Tesla представила оновлену Model 3 у вересні минулого року без очікуваного варіанту Performance. Але “заряджена” версія популярного електромобіля, ймовірно, з’явиться найближчим часом, враховуючи, що деякі подробиці про новинку ховалися у вихідному коді конфігуратора на британському сайті компанії.


 

Судячи з опублікованих даних, оновлена Tesla Model 3 Performance отримає “абсолютно нові, високопродуктивні мотори”, які забезпечуватимуть загальну потужність понад 500 кінських сил. Точна цифра поки що не називається, але Tesla стверджує, що це “найпотужніша Model 3 в історії”.

Останні новини:  Українці не зможуть вивозити за межі своїх областей авто, які потраплять на облік до ТЦК

Tesla згадує, що також перелаштувала шасі та усі елементи підвіски для “інтуїтивно зрозумілої, як бритва, реакції на дії водія”. Окрім того, інженери нібито змінили реакції на педалі акселератора та алгоритми роботи електроніки тягової батареї. Оновлена Model 3 Performance також отримає легкі колісні диски для “підвищеного зчеплення з дорогою на поворотах”.

Що стосується косметичних змін, то в тому ж вихідному коді згадується “перероблена передня і задня панелі, задній дифузор і спойлер з вуглецевого волокна”. Всередині авто отримав “абсолютно новий дизайн сидінь із покращеними бічними валиками та подушками”.

autogeek.com.ua

Останні новини:  Українських лікарів скоро пересадять на електричні хетчбеки вартістю близько 1 млн грн (фото)