Миле відео про довірливого песика, якого обдурила господиня, але той подумав, що вона чарівниця

02.04.2024   21:20    270

Власниця сіба-іну на прізвисько Комугі веде в “Твіттері ” сторінку, де викладає смішні, милі і забавні кадри зі своїм вихованцем. Нещодавно вона поділилася відео з трюком, в якому взяв участь її пес. І ролик підкорив глядачів.


На кадрах дівчина пропонує хвостатому зіграти в гру. Вона ховає ласощі і просить вгадати, в якій руці їх затиснула. Схвильований пес обнюхує обидва кулаки і в підсумку вказує на один з них. Однак господиня виявилася хитрішою — обидві розкриті долоні були порожні.

Останні новини:  Кумедне відео про песика, який полюбляє жувати паперові кульки

Спантеличений пухнастик швидко спустився зі свого будиночка, щоб перевірити, чи не впустила господиня його ласощі. Але на підлозі їжі не виявилося. А потім заповітна ароматна грудочка знову з’явилася в руках у дівчини — магія, не інакше. І песик відреагував так, немов перед ним не підступна власниця, а справжня чарівниця. 

 Поведінка песика підкорила три з половиною мільйони глядачів, які писали, що реакція хвостатого виявилася настільки ефектною і милою, що з нього вийшов би хороший актор. Про артистичні таланти Комуги можна судити і за іншими відео, де він постає у всій красі: клянчить їжу або закочує чарівну сцену.