Медики назвали кращі продукти, які прискорюють ріст волосся

14.04.2024   19:31    1131

Медики перерахували продукти, за рахунок яких можна прискорити процес росту волосся. Для позитивного ефекту досить внести невеликі зміни у власний раціон.


Нерідко для того, щоб зробити локони більш густими і шовковистим, жінки вдаються до використання різних засобів, в тому числі косметичних. Однак здоров’я волосся багато в чому залежить від того, що людина їсть, переконані трихологи.

Останні новини:  Вчені назвали популярний продукт, який знижує проблеми з психікою

У свій раціон слід включити яйця, адже вони багаті не тільки білком, але також цинком, селеном і біотином. При дефіциті зазначених речовин локони можуть слабшати і навіть випадати.

Крім того, рекомендовано налягати на ягоди, що мають в складі вітамін C і антиоксиданти. Останні забезпечують захист шевелюри від вільних радикалів. Велику користь волоссю несе авокадо, яке містить важливі для організму жири і вітамін E у великій кількості.Жінкам краще включати в меню жирну рибу, що стосується лосося, скумбрії і т.д. У таких продуктах багато омега-3, що грають одну з ключових ролей у здоров’ї локонів. Креветки теж сприяють густій шевелюрі, адже багаті вітамінами B, D, залізом і цинком.

Останні новини:  Дефіцит цього вітаміну підвищує ризик гіпертонії